Minulý ročník

Akce byla plná Zážitků Projektů Jídla

Minulý
ročník

Dne 5. června 2019 se konal první ročník Konference českých nadějí, a to v Brně v Univerzitním kampusu. Akce byla určena pro aktivní středoškoláky, kteří se zde mohli seznámit a spřátelit s novými podobně zaměřenými lidmi, poznat firmy pro potenciální budoucí stáže i se inspirovat novými start-upy. Celkově se konference zúčastnilo přibližně 250 posluchačů. Celý den byl rozdělen na dva bloky. V prvním měli proslov tři studenti, kteří už ve svém životě dokázali něco výjimečného (např. založení firmy bojující proti šikaně, úspěch na prestižní soutěži v Americe,…). Po obědě v univerzitní menze následoval odpolední blok, kde v pěti kategoriích (od humanitních až po technické) přednášelo celkem 30 studentů své vlastní projekty. V 16 hodin proběhlo slavnostní ukončení, kde byli vyhodnoceni nejlepší přednášející. Souběžně s celým programem byly na chodbách mezi přednáškovými místnostmi také k dispozici stánky, kde si mohli návštěvníci popovídat a blíže se seznámit s danými organizacemi (JCMM, DobroKáva, Czechitas, Loschmidtovy laboratoře a mnohé další). Mimoto byl také zajištěn catering po celou dobu konference.

Podívejte se na video z akce!
Podporujeme kreativitu!

Na konferenci jste mohli vidět 35 orginálních startupů, které prezentovaly nebo vystavovaly své projekty. Na jejich místě můžete být i vy!

Pomůžeme vám začít

Na konferenci máte možnost se propojit s mladými lidmi, kteří už založili vlastní firmu a zároveň organizacemi, které podporují mladé startupisty, vědce,…

Zjistíte jak na to

Vaši vrstevníci, kteří mají spousty zkušeností z různých oblastí se podělí o své zkušenosti, předají rady a tipy a popíšou vlastní začátky.

256

Návštěvníci

23

Vystavovatelů

33

Přednášek

Příležitostí

DĚKUJEME PARTNERŮM MINULÉHO ROČNÍKU

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI